MENU

Kabara

0
23
0
Sklep internetowy specjalizujący się sprzedaż strojów kąpielowych. Panel zarządzania dla Klienta z możliwością modyfikacji oraz aktualizacji strony o produkty oraz pozostałe strony sklepu. Automatycznie generowane faktury importowane z formularza podczas składania zamówienia przez Klienta, przesyłanie informacji do Klientów o statusie zamówienia, udzielanie rabatów, integracja z płatnościami online Dotpay. Użyty został również mechanizm zabezpieczenia formularzy Google reCAPTCHA. Kontakt chat na żywo z konsultantem sklepu poprzez stronę. Szyfrowanie transmisji danych odbywa się dzięki certyfikatowi SSL. Strona została dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD). Oprócz samego sklepu internetowego, zostało również przygotowane logo.
Zobacz ›

Plomba

0
70
0
Strona internetowa dla firmy specjalizującej się w kompleksowych usługach hydraulicznych i renowacji łazienek na terenie Brukseli i okolic. Dostępna w trzech wersjach językowych z panelem zarządzania dla Klienta z możliwością modyfikacji oraz aktualizacji strony. Dodatkowo zainstalowany certyfikat SSL.
Zobacz ›

NAM

0
78
0
Sklep internetowy dla firmy specjalizującej się w sprzedaży materiałów budowlanych. Panel zarządzania dla Klienta z możliwością modyfikacji oraz aktualizacji strony o produkty oraz pozostałe strony sklepu. Automatycznie generowane faktury importowane z forumularza podczas składania zamówienia przez Klienta, przesyłanie informacji do Klientów o statusie zamówienia, udzielanie rabatów, integracja z płatnościami online Przelewy24. Wysyłka towaru wyliczana jest na podstawie wagi produktów w koszyku Klienta. Użyty został również mechanizm zabezpieczenia formularzy Google reCAPTCHA. Szyfrowanie transmisji danych odbywa się dzięki certyfikatowi Wildcard SSL. Strona została dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD). Oprócz samego sklepu internetowego, zostały również przygotowane materiały na Facebook’a.
Zobacz ›

Puchatek

0
70
1
Sklep internetowy dla firmy specjalizującej się w sprzedaży zabawek dla dzieci. Panel zarządzania dla Klienta z możliwością modyfikacji oraz aktualizacji strony o produkty. Automatycznie generowane faktury o dane wprowadzone przez Klienta podczas składania zamówienia, przesyłanie informacji do Klientów o statusie zamówienia, newsletter. Strona dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD). Oprócz samego sklepu internetowego został przygotowany również szablon allegro oraz materiały na Facebook’a.
Zobacz ›

Mimoza

0
75
0
Strona internetowa przygotowana dla restuaracji Mimoza. Obiekt położony jest w Libuszy przy drodze krajowej na odcinku Gorlice – Jasło. Sale restauracyjne urządzone są w nowoczesnym stylu. Dominująca część wystroju stanowią reliefy i wielobarwne witraże. Kuchnia oferuje szeroką gamę tradycyjnych a zarazem wyszukanych dań, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających klientów.
Zobacz ›

Tectum Architects

0
70
0
Głównym obszarem działalności firmy Tectum Architects jest projektowanie architektoniczne. Firma Tectum Architects zajmuje się projektowaniem obiektów o różnej funkcji i skali, zarówno niewielkich domów jednorodzinnych, jak i większych budynków użyteczności publicznej, komercyjnych i przemysłowych.
Zobacz ›

Millenium

0
64
0
Strona internetowa przygotowana dla domu weselnego “Millenium”. Obiekt położony jest w Rożnowicach przy drodze krajowej Biecz-Tarnów. Wystrój stanowią bogato zdobione reliefy oraz kryształowe żyrandole, które nadają tej Sali pałacowy wygląd. Kuchnia oferuje szeroki wybór dań, które zachwycą gusta najbardziej wymagających klientów.
Zobacz ›