MENU

Umiejętności - skills

INFORMACJE

Witaj, nazywam się Kamil Augustyn, pracuje pod nazwą Wizualne Media. Moja codzienna praca to połączenie w kilku proporcjach projektowania, pisania kodu, animacji oraz montażu, a to wszystko dzięki kilkuletniemu doświadczaniu. Moje podejście do projektowania cechuje dbałość o detale, unikanie zbędnych elementów, dążenie do prostoty (chociaż czasami różnie to bywa).

Tworzyłem projekty m.in. dla:
Media Expert, Orange, Asus, Canon, Samsung, Melle (K2)

Zawsze jestem zainteresowany ciekawymi projektami oraz propozycjami współpracy. Jeśli chcesz porozmawiać o swoim projekcie, stworzyć stronę internetową, animację, montaż wideo lub projekt graficzny, skontaktuj się ze mną. W celu otrzymania wyceny projektu, opisz swój pomysł w jak najbardziej szczegółowy sposób i wyślij używając formularza lub bezpośrednio na adres mailowy poczta@wizualnemedia.pl

W zależności od typu zlecenia w pracy często słucham muzyki, ponieważ praca bez niej jest mnie efektywna 🙂 Jeżeli trafiłeś tutaj i czytasz ten tekst to na pewno jesteś ciekaw jakiej muzyki słucham 😛 Poniżej lista do mojej playlisty Spotify (jest ich więcej niż 100 i sortowane są od najstarszego, najlepiej jest otworzyć playlistę w aplikacji jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie i zacząć od ostatnio dodanych utworów):