Szablony allegro

Szablony Allegro

Jedną z podstaw skutecznej sprzedaży internetowej w serwisie Allegro jest odpowiednio dobrana, czytelna, nowoczesna i indywidualna oprawa graficzna stanowiąca szablon Allegro. W Internecie, podobnie jak w sklepach stacjonarnych wiele produktów „kupujemy oczami”. Potencjalni Klienci odwiedzając aukcje zwracają uwagę nie tylko na treść merytoryczną i cenę, ale również na szatę graficzną, która świadczy o profesjonalizmie sprzedawcy (lub jego braku).

Stworzymy dla Państwa od podstaw indywidualny, dobrany do wymagań i tematyki sprzedaży szablon Allegro, którym będą mogli Państwo zarządzać z wysokości panelu administracyjnego serwisu aukcyjnego. Wszystkie szablony wykonywane są od podstaw pod indywidualne wytyczne i wymagania, zatem mają Państwo gwarancję otrzymania unikatowego i niepowtarzalnego szablonu aukcji Allegro.

Szablony Allegro wykonujemy w każdej tematyce sprzedaży: elektronika, AGD, komputery, telefony, fotografia, moda i uroda, odzież, obuwie, biżuteria, zegarki, perfumy, dom i zdrowie, narzędzia, meble, ogród, zabawki, książki, gry, sport, motoryzacja, sztuka, szablony ogólne i we wszystkich innych niewymienionych kategoriach.

Każdy wykonywany przez nas projekt i usługa wyceniane są indywidualnie. Koszt ostateczny zależny jest od wielu czynników, ale przede wszystkim od indywidualnych preferencji Klienta i stopnia zaawansowania wykonywanych prac. Możliwe jest jednak przyjęcie wstępnych i orientacyjnych cen, które stanowią bazę do wyceny i ewentualnych negocjacji. Poniższe wartości mają zastosowanie dla każdej wykonywanej pracy, o ile indywidualnie nie ustalono inaczej.

Indywidualna szata graficzna
od
800 zł
brutto
pomoc w instalacji szablonu w panelu Allegro
wybieram

Prezentowane oferty cenowe mają charakter wyłącznie orientacyjny. Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfikacji projektowej konkretnego zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Dla kilku realizacji ustalana jest bardziej przystępna cena pakietowa!