Panoramy 360 | Google Street View | Wycieczki wirtualne

Panoramy 360, Google Street View, Wycieczki wirtualne

Wirtualne Spacery Street View już w Polsce!

Oferując usługę Business View pragniemy pomóc Twojej firmie w zdobywaniu nowych Klientów. Dzięki doskonałej technologii udostępnianej nam przez Google jesteśmy wstanie świadczyć usługi stojące na najwyższym poziomie.

Dla kogo?

Usługa spacerów Google Maps Street View jest skierowana do firm i organizacji działających w bardzo różnych branżach. Szczególnie właścicieli hoteli, pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych, restauracji, kawiarni, pubów, klubów i barów, butików, salonów piękności, siłowni, klubów fitness, spa, zakładów fryzjerskich, usług stomatologicznych, księgarni, kwiaciarni, jubilerów, salonów samochodowych, a także wszelkiego rodzaju sklepów (zoologicznych, meblowych etc.) . Usługa oczywiście skierowana jest również do placówek edukacyjnych (przedszkola, szkoły, uczelnie) i kulturalnych (muzea, kościoły etc.)

Zachęcamy do zapoznania się z serwisem www.360bview.com , który umożliwia wybór interesującej Cię branży i obejrzenie przykładów tego jak w usłudze Business View prezentują się firmy podobne do Twojej!

Integracja Twojej firmy z Google Street View (widokiem z ulicy)

Jeśli na ulicy przy której znajduje się Twoja firma jest dostępne Google Street View, czyli wirtualne panoramy ulic to można dodatkowo połączyć wnętrze Twojej firmy z widokiem z zewnątrz.

 
Pozwól internautom „wejść” do budynku z ulicy.

Bądź pierwszy w okolicy.

Wyróżnij się i zaskocz swoich klientów.

 

 

Standard
od
600
brutto
7 - 14 panoram
10 zdjęć POI
wybieram
Pro
od
1800
brutto
23 - 30 panoram
15 zdjęć POI
wybieram

W zależności od lokalizacji cena usług może być wyższa – należy doliczyć koszty dojazdu (1 zł/km).
Wystawiamy FAKTURĘ VAT za wykonane usługi.

Na terenie gminy Biecz, Gorlic oraz Jasła dojazd GRATIS!